Expedice Mars v ruskojazyčné verzi magazínu ZEN

Lifestylový magazín ZEN ve svém novém ruskojazyčném čísle zveřejnil třístránkový příběh o Expedici Mars, jejímž autorem je Petr Voldán!

zen01
.

 

zen02
.
zen03
.
zen04
.

 

V plném rozlišení si článek ve formátu PDF můžete přečíst ZDE!

A pokud nevládnete ruštinou, český překlad textu článku najdete ZDE.

 

 

ZEN – Život je krásný. A vy to víte.

ZEN magazín je stylový měsíčník, který vychází spolu s deníkem E15. V anglické a ruské mutaci vychází jako čtvrtletník.
ZEN. Tři písmena symbolizují pocit dokonalosti a výjimečnosti. Harmonii duše a těla. ZEN je styl. A styl je ve všem, co děláme. V nakupování, jídle, sportu, cestování…
ZEN si hraje, objevuje krásu, vášeň a radost. Jeho čtenáři nechtějí jen další módní časopis. Chtějí něco nového. Chtějí více než fotografie s dokonalou retuší. Chtějí články, kde se nebude psát o tom, co četli už stokrát. Čtenáři ZENU jsou elita. Rekrutují se z manažerů, obchodníků, zaměstnanců korporací, lidí z médií, studentů vysokých škol. Nepodceňujeme jejich inteligenci, vážíme si jich. A proto chceme, aby pro ně ZEN nebyl jen časopis, aby to byl jejich dobrý přítel.

Distribuce ruského ZENU v ČR: tištěný náklad 20 000 kusů.
Distribuován formou řízené distribuce v Praze, Karlových Varech a Mariánských Lázních; zacíleno především na hotely, restaurace, kavárny, luxusní obchody, kliniky estetické medicíny, obchody s ruskými potravinami, informační centra, kulturní centra; na Letišti Václava Havla v gatech a ve VIP saloncích.